آیا وبسایت وردپرسی به پشتیبان نیاز دارد؟ + استخدام مدیر سایت

پشتیبان وردپرس

در این مقاله چه چیز میخوانیم؟

تعداد زیادی از صاحبان وبسایت های اینترنتی تخصص و زمان لازم برای مدیریت سایت وردپرسی خود را ندارند. این افراد معمولا به دنبال یک پشتیبان یا مدیر برای مدیریت وبسایت خود هستند. در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد که آیا یک سایت وردپرسی نیاز به یک مدیر سایت تمام وقت دارد و یا تنها یک پشتیبان پروژه ای کفایت خواهد کرد؟

یک سایت وردپرسی چرا به مدیر یا پشتیبان نیاز دارد؟

هر وبسایت هدف خاصی دارد و در نهایت برای حضور در جایگاه های برتر موتورهای جستجو را اندازی شده است. فارغ از اهداف تجاری هر سایت، حضور در موتورهای جستجو مانند گوگل، نیازمند برنامه ریزی و نظم برای انجام امور وبسایت و تخصص های لازم است.

معمولا صاحبان وبسایت تخصص لازم برای موفقیت در این زمینه و زمان مورد نیاز برای انجام امور وبسایت را ندارند. در نتیجه ضروری به نظر میرسد که امور مربوط به وبسایت خود را به صورت کلی یا پروژه ای برون سپاری کنند.

استخدام مدیر وبسایت یا پشتیبان موردی وردپرس؟

به طور معمول برون سپاری امور وبسایت های وردپرسی به دو صورت انجام میشود. اولین روش استخدام تمام وقت یک مدیر وردپرس است و دومین روش برون سپاری پروژه ای امور وبسایت. اما کدام یک از این دو روش، از نظر بازدهی و هزینه تمام شده به صرفه تر است؟!

برای پاسخگویی به این سوال ابتدا باید یک مورد را بیان کنیم. یک مدیر وبسایت وردپرسی ، هر چقدر هم که متخصص و با تجربه باشد، هرگز در تمام زمینه های مورد نیاز برای پیشبرد اهداف یک سایت تخصص کافی ندارد. پس در نهایت صاحب سایت به غیر از استخدام مدیر سایت حداقل در چند مورد نیاز به برون سپاری پروژه ها پیدا میکند.

اما زمانی که شما دریافت پشتیبانی و خدمات وردپرس به صورت پروژه ای را انتخاب کنید، میتوانید مطمئن باشید که هر کار توسط متخصص همان زمینه انجام میشود و بدون عیب خواهد بود.

 

چه زمانی استخدام مدیر سایت تمام وقت ضروری و لازم است؟

در مقایسه ای که بین استخدام یک مدیر وردپرس تمام وقت و دریافت خدمات پروژه ای داشتیم، متوجه مزیت های روش دوم شدیم. اما این تمام ماجرا نیست. گاهی استخدام یک مدیر سایت وردپرسی تمام وقت ضروری است و تنها به برون سپاری پروژه ای امور نمیتوان اکتفا نمود.

هر وبسایت وردپرسی نیاز به یک سری رسیدگی روزانه و انجام اموری مانند بررسی سلامت سایت یا بروزرسانی فایل های مربوطه دارد. این امور معمولا توسط صاحب سایت انجام میشود. اما گاهی ممکن است صاحب وبسایت تخصص لازم برای انجام این امور را نداشته باشد و یا زمانی برای رسیدگی به این کارها نداشته باشد. در این حالت برون سپاری این دسته از کارها به صورت پروژه امکان پذیر نیست. در نتیجه استخدام یک مدیر سایت تمام وقت در این موارد ضروری است.

از یک مدیر سایت و یا پشتیبان تمام وقت وردپرس چه انتظاراتی باید داشت؟

اینکه شما به عنوان صاحب یک وبسایت چه انتظاراتی باید از مدیر سایت وردپرسی خود داشته باشید به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل میزان تخصص و زمینه های کاری مدیر سایت استخدام شده است. عامل دوم را میتوان میزان دستمزد پرداختی دانست. اما به طور کلی میتوان لیستی را ارائه کرد که نشان دهنده اموری است که به طور استاندارد باید توسط مدیر سایت وردپرسی اننجام شود. در ادامه این موارد را برای شما بیان میکنیم.

 • بروزرسانی مداوم سایت: یک مدیر سایت وردپرسی وظیفه دارد به محض ارائه بروزرسانی برای هسته وردپرس ، قالب یا افزونه ها آن ها را دریافت و نصب نموده و از کارکرد صحیح سایت پس از آپدیت مطمئن شود.
 • بررسی سلامت فنی و ظاهری وبسایت: وبسایت های وردپرسی به دلایل مختلفی ممکن است دچار اختلالات فنی و ظاهری شوند. در برخی موارد ممکن است کل وبسایت از دسترس خارج شود و یا بخشی از ظاهر وبسایت دچار مشکل شود. مدیر سایت باید به بررسی و رفع این ایرادات واقف باشد.
 • بهینه سازی فنی سایت: سایت های وردپرسی با توجه به اینکه از افزونه های شخص ثالث استفاده میکنند، ممکن است نیاز به بهینه سازی فنی برای حفظ سرعت و عملکرد مناسب داشته باشد. این مورد نیز از وظایف مدیر سایت وردپرسی است.
 • ورود محتوا و اطلاعات سایت به صورت سئو شده: ورود محتوا و اطلاعات به سایت های وردپرسی برای موفقیت و کسب جایگاه های مناسب نیازمند انجام یک سری تکنیک های خاص است. انجام این تکنیک ها  به همراه ورود محتوا از وظایف یک مدیر وردپرس است.

مدیر سایت و پشتیبانی وردپرس

در چه مواردی میتوان امور وبسایت را برون سپاری کرد؟

یک وبسایت وردپرسی برای کارکرد صحیح و موفقیت در دنیای وب نیاز به انجام امور مختلف با تخصص های مختلفی دارد. در ادامه لیستی برای شما تهیه کرده ایم که به طور عمومی توسط صاحبان وبسایت های مختلفی برون سپاری میشوند:

 • ورود اطلاعات محصولات فروشگاه های ووکامرسی

 • تولید محتوای سئو شده و ورود محتوا به وردپرس

 • توسعه محیط وردپرس و افزودن امکانات مختلف به آن

 • لینک سازی داخلی و اصلاح ساختار سایت

 • لینک سازی خارجی و ساخت بک لینک

 • سئو داخلی و فنی وبسایت

 • و…

استخدام پشتیبان یا مدیر سایت وردپرس حرفه ای

برای استخدام مدیر سایت وردپرسی یا برون سپاری پروژه های وردپرسی روش های گوناگونی وجود دارد. اما ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. پاسخگو رایانه دارای کارگروه تخصصی طراحی و پشتیبانی سایت های وردپرسی متشکل از متخصصان خبره و با تجربه در زمینه های مربوط است که آماده همکاری با شما به صورت تمام وقت یا پروژه ای میباشند. استفاده از خدمات وردپرسی پاسخگو رایانه مزایای مختلفی دارد که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد.

 

امکان انجام کلی و پروژه ای امور وبسایت وردپرسی

پاسخگو رایانه آمادگی همکاری با صاحبان وبسایت به صورت کلی و پروژه ای را دارد. شما میتوانید تمامی امور وبسایت خود را به کارشناسان ما محول کرده و تنها ناظر پیشرفت و موفقیت وبسایت خود باشید و یا در صورت نیاز به صورت پروژه ای از خدمات ما استفاده نمایید.

متخصصان باتجربه و حرفه ای

کارگروه تخصصی طراحی و پشتیبانی وردپرس پاسخگو رایانه دارای کادری متخصص شامل برنامه نویس PHP، توسعه دهنده فرانت اند، طراح Ui/Ux ، متخصص سئو و بهینه سازی و پشتیبان فنی وردپرس میباشد. با همکاری این تیم، امکان انجام تمامی امور مربوط به وبسایت های وردپرسی و قبول تمامی پروژه های مربوط به وردپرس فراهم میباشد.

ارزان ترین تعرفه طراحی سایت و پشتیبانی سایت وردپرسی

پاسخگو رایانه در راستای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و گسترش آنها و همچنین وضعیت اقتصادی نابسامان فعلی، تمامی خدمات خود را با حداقل هزینه ممکن ارائه میکند. همچنین این امکان برای کسب و کارهای نوپا وجود دارد که هزینه خدمات دریافتی خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

سرعت عمل و تضمین کیفیت

انجام پروژه ها به صورت تیمی و استفاده از نیروهایی با حداقل 4 سال تجربه مرتبط این امکان را فراهم کرده است که کوتاهترین زمان ممکن برای انجام پروژه ها را ثبت کنیم و همچنین کیفیت پروژه ها را در بالاترین سطح ممکن حفظ نماییم. کیفیت تمامی پروژه های انجامی تضمین میگردد.

اعتماد سازی با عقد قرارداد معتبر

پروژه های دریافتی، حتی پروژه های موردی و کوتاه مدت جهت ایجاد اعتماد دوطرفه و جلوگیری از بروز مشکلات مختلف با عقد قرارداد انجام میگردند. قرارداد های پاسخگو رایانه توسط متخصصان حقوقی بی طرف تنظیم گردیده و با استفاده از امضای الکترونیک معتبر تضمین میگردند. از همین رو میتوانید با خیالی راحت و بدون نگرانی اقدام به سفارش کار نمایید.

امکان پرسش و پاسخ مشکلات وردپرسی

پاسخگو رایانه این امکان را فراهم کرده است که کاربران پرسش یا مشکل خود را مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایند. پرسش و پاسخ وردپرسی از طریق بستر تلفنی و آنلاین امکان پذیر است. همچنین رفع مشکلات وردپرسی به صورت ریموت توسط کارشناسان ما انجام میگردد.

 

همچین میتوانید از صفحه خدمات پاسخگو رایانه بازدید نمایید.

مقالات دیگر پاسخگو رایانه

بدون پرسش یا دیدگاه on آیا وبسایت وردپرسی به پشتیبان نیاز دارد؟ + استخدام مدیر سایت

دیدگاه یا پرسش خود را درج کنید!

آخرین مقالات

به راهنمایی نیاز دارید؟

کارشناسان ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند.

تماس با پاسخگو رایانه

دسته بندی بلاگ

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دامنه PCPasokh.ir میباشد.1399-1400