رایانه کمک آنلاین

رایانه کمک آنلاین

در این مقاله چه چیز میخوانیم؟

کاربران کامپیوتر در هر زمان ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند که راه حل آن را نمیدانند و طبیعتا نمیتوانند آن مشکل را حل کنند. در این مواقع بسیاری از افراد به مراکز خدمات کامپیوتری مراجعه میکنند که وقت و هزینه زیادی تلف میکند. در صورتی که میتوانند خدمات کامپیوتر را به صورت آنلاین دریافت کنند و مشکلات کامپیوتری را خودشان حل کنند.

رایانه کمک آنلاین و تلفنی

خدمات کامپیوتری غیرحضوری به دو صورت تلفنی و آنلاین ارائه میشوند. در خدمات تلفنی راهنمایی تنها به صورت صوتی انجام میشود و کاربر برای اینکه بتواند منظور کارشناس را متوجه بشود و مشکلش را حل کند، باید دارای اطلاعات کافی باشد. البته مهارت کارشناس نیز تاثیر زیادی دارد.

امداد رایانه تلفنی و آنلاین

خدمات آنلاین برای کاربرانی که دارای اطلاعات تخصصی و کافی ندارند مناسب است. در این روش کارشناسان میتوانند از طریق سرویس ریموت دسکتاپ از راه دور به سیستم مشتری متصل شوند و از این طریق مشکل مشتری را حل کنند. البته نوع دیگری از خدمات آنلاین هم وجود دارد که منظور ارتباط آنلاین در واتساپ یا پرسش و پاسخ در وبسایت میباشد.

در پاسخگو رایانه میتوانید هر دو نوع خدمات تلفنی و آنلاین را دریافت کنید.

هزینه رایانه کمک آنلاین و تلفنی

هزینه خدمات آنلاین و تلفنی کماپیوتر کاملا وابسته به ارائه دهنده آن ها است. خدمات تلفنی که توسط اکثر شرکت ها در ایران ارائه میشود، از طریق خطوط خدماتی میباشد که برایی مشتری ها هزینه بسیار زیادی را رقم میزند. به نحوی که ممکن است تعرفه آنها حتی تا دقیقه ای 6 هزارتومان نیز باشد. خطوط خدمات منظور خط هایی است که با شماره 909 یا 707 شروع میشود.

البته ما در پاسخگو رایانه به جهت رضایت مشتریان و اطلاع از مشکلات اقتصادی برای پاسخگویی تلفنی از خطوط خدماتی استفاده نمیکنیم. بلکه شما میتوانید با خرید بسته های مکالمه اعتباری به آسانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. هزینه بسته های اعتباری برای هر دقیقه بین 500 تا 2000 تومان میباشد.

خدمات آنلاین نیز در شرکت های دیگر به گونه ای ارائه میشود که هزینه آن باز هم برای مشتری به صرفه نیست. به این ترتیب که مشتری برای دریافت خدمات ریموت باید با خطوط خدماتی تماس گرفته و در هنگام ارائه خدمات تماس را قطع نکند.

اما پاسخگو رایانه خدمات آنلاین خود را نیز مانند خدمات تلفنی با بسته های اعتباری و با همان قیمت ارائه میکند. در این حالت هزینه دریافت خدمات آنلاین بسیار پایین تر از خدمات حضوری تمام میشود.

رایانه کمک تلفنی

پاسخگویی آنلاین رایگان به سوالات و مشکلات کامپیوتری

پاسخگو رایانه با افتخار اعلام مکیند برای اولین بار این امکان را فراهم کرده است که کاربران به صورت کاملا رایگان سوالات و مشکلات خود را به صورت آنلاین در سایت مطرح نموده و پاسخ خود را از کارشناسان دریافت کنند.

البته سطح پاسخگویی در این طرح به اندازه خرید بسته های اعتباری نیست ولی راهنمایی به صورتی انجام میشود که کاربر بتواند مشکل خود را حل کند. نکته دیگری که وجود دارد این است که زمان پاسخگویی به سوالات در طرح رایگان حدود 12 ساعت است.

کیفیت پاسخگویی رایانه کمک آنلاین و تلفنی

بسیاری از افراد هنگامی که تصمیم به دریافت خدمتی به صورت آنلاین یا تلفنی میکنند، از کیفیت خدمات دریافتی مطمئن نیستند و واهمه دارند که هزینه ای که کرده اند بی نتیجه بماند. این موضوع ممکن است فرد را از دریافت اینگونه خدمات پشیمان کند.

ما در پاسخگو رایانه کیفیت خدمات خود را تضمین میکنیم. تضمین تنها در کلام نیست و باید به آن عمل کرد. در صورتی که مشکل یک مشتری به دلیل عدم کیفیت پاسخگویی حل نشود ما تضمین میکنیم که هزینه پرداختی ایشان را بعلاوه 20% مبلغ پرداختی به عنوان ضرر و زیان عودت نماییم.

نحوه دریافت خدمات کامپیوتری آنلاین و تلفنی

مشتریان ما میتوانند با تهیه بسته های اعتباری با کارشناسان ما در ارتباط باشند و از کلیه خدمات آنلاین و تلفنی ما استفاده نمایند. همچنین در مواقع اضطراری میتوانید با شماره 09108889970 تماس حاصل نمایید.

مقالات دیگر پاسخگو رایانه

یک دیدگاه برای "رایانه کمک آنلاین"

  1. سلام من یوزره اکانت کنترول ویندوز 7 را فراموش کردم الان هر نرم افزاری میخوام نصب کنم از من پسورد میخواد و اجازه نصب نمیده و یا میخوام پسوردم را تغییر دهم بازم یوزر قدیمی میخواد خواهشن راهنمایی بفرمایید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.