طراحی سایت ارزان و اقساطی بلند مدت بدون بهره +سئو رایگان

طراحی سایت اقساطی

در این مقاله چه چیز میخوانیم؟

در دنیای امروز ، موفقیت هر کسب و کاری وابسته به فضای مجازی است. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها و حتی افراد به دنبال داشتن یک سایت هستند. اگر جزو افرادی هستید که به دنبال راه اندازی یک سایت هستید و قادر به پرداخت نقدی دستمزد طراحی سایت نیستید در جایی کاملا صحیح هستید. برای طراحی سایت اقساطی با ما همراه باشید.

طراحی سایت قسطی امکان داره؟!

شاید اگر تا چند سال قبل جستجویی در مورد طراحی سایت اقساطی انجام میدادید به هیچ نتیجه ای نمیرسیدید. اما اکنون با توجه به شرایط بد اقتصادی و افزایش شدید قیمت ها ، منطقی است که بسیاری از افراد و کسب و کارها قادر به پرداخت هزینه های طراحی سایت به صورت نقدی نباشند.

با توجه به شرایط گفته شده ، پاسخگو رایانه در جهت حمایت از تمامی کسب و کارهای مجازی اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت به صورت اقساطی با شرایط آسان و بدون بهره نموده است . در ادامه به بررسی شرایط و دیگر مسائل طراحی سایت قسطی میپردازیم.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و بدون پیش پرداخت

در جستجویی که در میان ارائه دهندگان خدمات طراحی سایت اقساطی داشتیم ، متوجه شدیم بسیاری از کاربران به دلیل بهره و یا پیش پرداخت بالای آنها قادر به استفاده از این خدمات نیستند. دسته ای دیگر نیز وجود داشتند که ادعا دارند خدمات اقساطی را بدون بهره ارائه میدهند اما در عمل زمانی که به قیمت آنها نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که بهره مورد انتظار را به قیمت اولیه اضافه کرده اند.

ساخت سایت اقساطی

پاسخگو رایانه چه در ادعا و چه در عمل در هیچ یک از خدمات اقساطی خود بهره ای دریافت نمیکند و همچنین قیمت خدمات ما در خرید نقدی و اقساطی تفاوتی نخواهد داشت. بعلاوه در صورت سفارش طراحی سایت به صورت اقساطی نیازی به پرداخت هیچ پیش پرداختی در جهت شروع پروژه نمیباشد و پس از مذاکره با مشتری روند طراحی سایت شروع خواهد شد.

شما میتوانید هم اکنون با کارشناسان ما به طور رایگان مشاوره داشته باشید. تنها کافی است یک پیامک به شماره تلفن 09108889970 ارسال کنید.

راه اندازی سایت قسطی بدون نیاز به ضمانت

یکی از مشکلات دیگری که کاربران در هنگام نیاز به خدمات اقساطی با آن روبرو میشوند ، تسلیم ضمانت در هنگام دریافت خدمات است. تقریبا تمامی ارائه دهندگان خدمات قسطی برای شروع کار از مشتری ضمانت دریافت میکنند. این ضمانت ممکن است چک یا سفته باشد.بسیاری از مشتریان ممکن است قادر به ارائه ضمانت نباشند و بنابراین نتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پاسخگو رایانه ، به تمامی کاربران خود اعتماد کامل دارد و نیازی به دریافت ضمانت ، چک یا سفته از مشتریان نمیبیند. شما میتوانید از خدمات طراحی سایت اقساطی ما ، بدون نیاز به چک و سفته ، بدون نیاز به پیش پرداخت و بدون بهره استفاده نمایید.

ساخت سایت قسطی با اقساط بلند مدت

تیم پاسخگو رایانه تنها ادعای حمایت از کسب و کارهای فضای اینترنت را ندارد و در عمل نیز اینچنین است. از همین رو در هنگام سفارش طراحی سایت به صورت اقساطی ، تعداد اقساط بر اساس دو معیار تعیین میشود. اولین معیار قیمت تمام شده خدمات و دومین معیار توان پرداخت مشتری است. ما حداکثری برای تعداد اقساط قائل نیستیم .

حداقل قیمت طراحی سایت چقدر است؟!

هزینه طراحی سایت کاملا وابسته به احتیاجات کارفرما و مهارت پیمانکار مشخص میشود. اما میشود یک نرخ حداقلی برای آن مشخص کرد. ما در پاسخگو رایانه تضمین پایین ترین قیمت ممکن در مقابل کیفیت پروژه را به کارفرما خواهیم داد و به این موضوع در قرارداد نیز اشاره خواهیم کرد. همچنین در صورتی که بخواهیم حداقل قیمتی برای طراحی سایت مشخص کنیم میتوانیم به طراحی سایت شخصی و رزومه بر پایه وردپرس با هزینه تنها 380 هزار تومان اشاره کنیم. که در این پلن یک ماه هاست و یک دامنه رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

طراحی سایت اقساطی با تضمین کیفیت

شاید برخی افراد تصور کنند که کیفیت انجام کار در شرایط اقساطی با پروژه های نقدی تفاوت داشته باشد. با وضعیت آشفته بازار ما به کاربران خود حق میدهیم که چنین تصوری داشته باشند . اما برای اینکه خیال آنها را راحت کرده باشیم تصمیم گرفتیم تمامی پروژه های انجام شده (نقدی و اقساطی) را در بخش نمونه کارها نمایش دهیم تا تمام مشتریان بتوانند تفاوت های پروژه های نقدی و اقساطی را مقایسه کنند.

طراحی سایت قسطی

6 ماه پشتیبانی فنی رایگان با سفارش طراحی سایت اقساطی

به عنوان یک هدیه ویژه به مشتریان گرامی ، این امکان را فراهم کرده ایم که تمامی مشتریانی که از خدمات طراحی سایت ما استفاده نموده اند، چه نقدی و چه اقساطی ، بتوانند از 6 ماه پشتیبانی فنی رایگان سایت استفاده نمایند. با استفاده از پشتیبانی فنی ، یک کارشناس به وبسایت شما اختصاص یافته و در مدت فعال بودن بسته پشتیبانی تمامی بخش های فنی وبسایت را به طور مرتب بررسی کرده ، در صورت نیاز به بروزرسانی در هر قسمتی اینکار را انجام داده و در صورت بروز هرگونه مشکل فنی آن را به سرعت حل میکند. استفاده از پشتیبانی رایگان اختیاری است.

طراحی سایت اقساطی به همراه آموزش رایگان مدیریت سایت

پاسخگو رایانه برای افرادی که تابحال تجربه مدیریت سایت را نداشته اند و هم اکنون اقدام به راه اندازی وبسایت کرده اند، این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند آموزش های اختصاصی مدیریت سایت خودشان را دریافت کنند. همچنین پس از دریافت آموزش نیز در صورت وقوع مشکل یا پرسش میتوانند از پشتیبانی 24 ساعته پاسخگو رایانه استفاده نمایند.

خدمات اقساطی ما مناسب چه کسانی است؟

با توجه به عدم محدودیت در تمامی جوانب خدمات اقساطی پاسخگو رایانه، کلیه کاربران میتوانند از این خدمات به سادگی استفاده نمایند. استفاده از طراحی اقساطی سایت را برای گروه های زیر پیشنهاد میکنیم:

  • طراحی قسطی سایت شخصی و رزومه مناسب فریلنسر ها و دیگر افراد
  • طراحی سایت شرکتی مناسب استارت آپ ها و کمپانی های کوچک و بزرگ
  • طراحی اقساطی سایت فروشگاهی
  • طراحی اقساطی سایت خدماتی

طراحی اقساطی سایت متناسب با نیاز شما و طراحی بروز

ما در پاسخگو رایانه از برترین برنامه نویسان و متخصصان طراحی وب استفاده میکنیم ، به همین دلیل در طراحی سایت اقساطی تمامی نیازهای شما در نظر گرفته شده و برآورده خواهد شد. همچنین سایت آماده شده منطبق با بروز ترین استانداردهای مربوط و طراحی شده با برترین تکنولوژی ها میباشد.

طراحی وبسایت اقساطی با هاست و دامنه رایگان

تمامی سفارشات طراحی سایت اقساطی که به پاسخگو رایانه سپرده شده اند ، یک دامنه IR به صورت رایگان دریافت نموده و در تمام مدت پرداخت اقساطی در سرورهای ما به صورت رایگان میزبانی میشوند. این موضوع از دو جهت به نفع مشتریان است. اول اینکه از پرداخت هزینه بابت دامنه و هاست بی نیاز میشوند. و مورد دوم اینکه با اینکار دیگر نیازی به ارائه ضمانت (چک یا سفته ) وجود ندارد.

همچنین هاست ارائه شده در تمامی پلن ها در قدرتمندترین سرور ها میزبانی شده و بالاترین سرعت را برای سایت به ارمغان می آورد. امنیت سایت نیز در این حالت تضمین شده است.

بهینه سازی اولیه سایت و یک ماه سئو رایگان در سفارشات قسطی

تقریبا تمامی افرادی که میخواهند از پلن های اقساطی ما استفاده نمایند، برای اولین بار است که میخواهند به مدیریت سایت بپردازند. این موضوع به معنی عدم تجربه و علم کافی برای سئو و بهینه سازی سایت و در نتیجه شکست کامل وبسایت آماده شده در زمان کوتاه است. پاسخگو رایانه در جهت رشد و ترقی کسب و کارهای راه اندازی شده، اقدام به بهینه سازی اولیه سایت و یک ماه سئو کامل (سئو فنی، سئو محتوا، سئو داخلی و خارجی) رایگان برای تمامی سایت های طراحی شده به صورت اقساطی میکند.

چگونگی سفارش آنلاین طراحی سایت اقساطی

اگر نیاز به طراحی سایت به صورت اقساطی دارید، از دو طریق میتوانید اقدام به درج سفارش نزد پاسخگو رایانه نمایید. اولین و آسان ترین روش ثبت سفارش آنلاین میباشد. در این روش با مراجعه به صفحه ثبت سفارش طراحی سایت اقساطی فرم موجود را به طور کامل تکمیل و ثبت میکنید. کارشناسان ما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ ثبت سفارش ، پس از بررسی موارد از طریق واتساپ یا به صورت تلفنی با شما تماس خواهند گرفت.

دومین روش نیز ثبت سفارش به صورت تلفنی میباشد. در این روش شما میتوانید با شماره تماس 09108889970 تماس حاصل نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید. لازم به ذکر است نیاز است قبل از تماس پیامکی مبنی بر تماس به جهت ثبت سفارش ارسال نمایید.

مشاوره رایگان طراحی سایت اقساطی

هموطن گرامی شما میتوانید در تمامی 24 ساعت شبانه روز برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و دیگر مسائل مرتبط با شماره تلفن 09108889970 در واتساپ تماس حاصل نمایید.

 

 

مقالات دیگر پاسخگو رایانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.